کتابخانه لیلا مهر وشنام دُرّی

کتاب داستان وشنام در چابهار رونمایی شد.

کتاب داستان وشنام که شامل مجموعه داستان‌های کوتاهی از نویسندگان شاخص حوزه کودک و نوجوان کشور است در سالن رسالت منطقه آزاد چابهار رونمایی شد.

کتاب “داستان وشنام” که شامل مجموعه داستان‌های کوتاهی از نویسندگان شاخص حوزه کودک و نوجوان کشور است به پاس فعالیت‌های کودکان و نوجوانان روستای وَشنام دُری جنوب سیستان و بلوچستان در حوزه کتاب و کتابخوانی به آنها تقدیم شده، در سالن رسالت منطقه آزاد چابهار رونمایی شد.

 نصیراحمد ملازهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار  گفت: روستای وشنام دُری با تلاش و پیگیری‌های “عبدالقادر بلوچ” از جوانان فعال و مروج کتاب و کتابخوانی در سال ۹۹ در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب از بین دو هزار و ۵۰۰ روستا به عنوان یکی از ۱۰ روستای برتر کشور انتخاب شد.

ملازهی همچنین  گفت: این کتاب امروز با حضور سید علی کاشفی خوانساری یکی از نویسندگان کتاب و همچنین جمعی از نویسندگان، شاعران و مروجان کتاب منطقه سواحل مکُران جنوب سیستان و بلوچستان رونمایی شد.

در این مراسم اساتید به نام و فعال بومی در حوزه نویسندگی از جمله کریم باشنده و علی اکبر رئیسی حضور داشتند و به نقد و بررسی کتاب داستان وشنام پرداختند.

داستان وشنام مجموعه داستان‌های نوجوانانی است که با تلاش و کوشش خود سعی در ایجاد دنیایی بهتر و زندگی شادتری دارند.
روستای وشنام دری از توابع بخش مرکزی شهرستان چابهار واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان است.

عبدالقادر بلوچ وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *