کتابخانه لیلا مهر وشنام دُرّی

هاجر بلوچ کتاب بلوط سبز را بلند خوانی کردند.

امروز هاجر بلوچ عضو کتابخانه عمومی و ترویج کتابخوانی لیلامهر روستای دوستدارکتاب وشنام دری ، کتاب «بلوط_سبز » نویسنده اعظم مهدوی و تصویر گر افروز قلی‌زاده و انتشارات شهر فنی ایران «نردبان» آن را منتشر کرده است برای بچه ها بلند خوانی کردند و من هم قسمتی از این بلند خوانی هاجر را فیلم گرفتم و برای شما به اشتراک گذاشتم.

عبدالقادر بلوچ وب‌سایت

‫2 نظر

 • پروین خردمند گفت:

  شما ستاره که نه، کهکشانی در زندگی این بچه ها هستید. خداوند عمر با عزت به شما عطا کند و سایه اتان بر سر این کودکان مستدام..

 • پروین اکبرشاهی گفت:

  سلام و درود فراوان
  چقدر لذت بردم وقتی گزارش خانم عسگری نیا را در روزنامه ایران خواندم و با روستای وشنام دری و کتابخانه آن و هموطن عزیزم جناب آقای عبدالقادر بلوچ بانی آشنا شدم. به داشتن چنین هموطنی و به داشتن هموطنانی که در این راه به ایشان کمک کردند افتخار می کنم. امیدوارم بتوانم یک روز از روستای شما و کتابخانه شما دیدن کنم و از نزدیک این شکوفه های زیبای کتابخوان را ملاقات کنم. به امید این که همه روستاهای کشورم و همه بچه های کشورم با فرهنگ کتابخوانی آشنا شده و عشقربه محل زندگی خود پیدا کنند به طوری که هرگز حاضر به ترک آن نشده و نسبت به آبادانی آن کوشش کنند، هر مدرکی که بگیرند و هر شغل و سمتی که بدست آورند. به امید آن روز.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *