کتابخانه لیلا مهر وشنام دُرّی

جمعه های هنر با سرکار خانم سورین دانش منش

کتابِ “ شب یلدا” به نویسندگیِ احمد رضا احمدی با تصاویرِ خیال انگیزِ محمد علی بنی اسدی، توسط خانم دانش منش خوانده شد. همچنین خانم دانش منش خاطر نشان کردند که این کتاب هم برای من و هم برای شاگرد هام همیشه جذابیت داشته. خوانش این کتاب، بچه ها را به خواب و خیالی طولانی در شب یلدا می بره. و همین طور مربی گرامی جملاتِ توصیفی داستان از عناصر طبیعی، تصاویر کتاب را بیان کردند که همراه با نشان دادن دقیق تصاویر کتاب به بچه ها ، و ذهن بچه هارا خلاق تر می کند با دیدنِ نقاشی های زیبای تصویرگرِ کتاب بچه ها در این زمینه کنجکاو تر شدند و بیشتر در این زمینه با مربی خودشان به گفتگو پرداختند
این کتاب روز جمعه صبح توسط مربی خانم دانش منش برای بچه های کتابخانه عمومی و ترویج کتابخوانی لیلا مهر خوانده شد . بعد از پایان داستان خانم دانش منش با بچه ها گفتگوی کوتاهی با بچه ها داشتند ، دریافت های که بچه ها از بخش هایی از داستان کرده بودند آنها را به تصویر درآوردند.
بچه ها طبق معمول علاوه بر اینکه لحظات شاد و مفرحی داشتند نکات بسیاری از جلسه امروز آموختند. از سرکار خانم دانش منش کمال تشکر و قدردانی را جهت قبول زحمت ایشان داریم.

عبدالقادر بلوچ وب‌سایت

‫2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *