کتابخانه لیلا مهر وشنام دُرّی

جمعه های هنر با بچه های کتابخانه لیلا مهر

کتابخانه روستای وشنام دری

جمعه های هنر با بچه های کتابخانه عمومی و ترویج کتابخوانی لیلامهر روستای دوستدارکتاب وشنام دری

امروز برای بچه ها روز متفاوتی بود؛ اول صبح خود را به کتابخانه رساندم. وقتی نزدیک کتابخانه رسیدم تعدادی از بچه ها، بی صبرانه منتظرم بودند. در کتابخانه را باز کردم. بچه ها سلام کنان وارد کتابخانه شدند و صندلی های خودشان را انتخاب کردند و نشستند. تعدادی از عزیزان که کتاب به امانت برده بودند کتاب های شان را اول برای بچه ها معرفی کردند و در مورد کتاب ها خوانده شده گفتگو کردند. بعد تحویل من دادند .یک نکته جالب این که چند عضو از خود شهر چابهار داریم که روز های جمعه فقط جهت شرکت در کلاس هنر و برنامه های کتابخوانی در کتابخانه عمومی و ترویج کتابخوانی لیلامهر روستای دوستدارکتاب وشنام دری حضور پیدا می کنند. بعداز این بچه ها شخصیت های کتاب های خوانده شده را نقاشی کردند و گفتند و خندیدند و فضای شادی بر کتابخانه حکمفرما بود. وقتی که کلاس هنر تمام شد انیمیشن آموزشی پخش کردم. نگاه کردند و از برنامه ها لذت بردند و در آخر جمعی از بچه ها با انتخاب خودشان تعدادی از کتاب هارا به امانت بردند. قرار شد بعد از مطالعه در مورد کتاب های خوانده شده بنویسند.


متاسفانه امروز استثنائا از وجود سرکار خانم سورین دانش منش که قبول زحمت می کردند و مربیگری کلاسهای آنلاین جمعه را بر عهده داشتند، به دلیل کسالت ایشان بی بهره بودیم.. بهبودی کامل ایشان را از درگاه حق مسئلت داریم.
پ.ن: به صلاحدید و با هزینه یکی از دوستان نیکوکار گرامی به این دلیل که بچه ها ساعات طولانی در کتابخانه می مانند، قرار شد تغذیه ای برای بچه ها تهیه شود و در اختیار آنان قرار گیرد..که از ایشان کمال تشکر را داریم

عبدالقادر بلوچ وب‌سایت

‫2 نظر

  • معصومه گفت:

    بسیار عااالی😍👌👌✅✅

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *